NarutoRealRPG

Zapraszam, wszystkich fanów Naruto

Ogłoszenie

Wszystkie wątki i tematy są dostępne i widoczne po zarejestrowaniu się !!!

#1 2009-11-10 21:17:22

Hatake Kakashi

Kage

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 119
Punktów :   

Przykładowa Walka

Witam zamieszczę tutaj przykłądową walke między dwoma Studentami Akademii.

Oto ich Jutsu : SU1 - Kawarimi no Jutsu(1.000), Bunshin no Jutsu( 200x 1), Nawanuke no Jutsu( 100 )
SU2 - Kawarimi no Jutsu(1.000), Henge no Jutsu ( 400), Kokohi no Jutsu ( 500)

Każdy z nich ma 3 kunai i 3 shuriken, oraz takie same statystyki
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SU1 - Wykonuje znaki, pojawiają się iluzje(5), mieszam się z nimi i zaczynamy biegać wokół ciebie...

Ch : 4.000 ( odejmujcie chakre, kiedy kończycie swój ruch to bardzo ważne!!!! )

SU2 - Wykonuje pieczęcie do jutsu i  rzucam  w ciebie kunai, nagle znikam przemieniam się za pomocą Henge w małego owada i tracisz mnie z wzroku.

Ch : 4.600

SU1 - Kunai trafia jedną z iluzji, prawdziwy ja rozgladam się i wypatruje ciebie, moje iluzje znikają

Ch : b/z ( znaczy to iż w tej turze nie użyłem chakry i jej stan nie uległ zmianie )

SU2- Nagle dostajesz w plecy z kunai, odłoniłeś się i wykorzystałem to

Ch : b/z

SU1 - Używam Kawarimi

SU2 - Czekam gotowy.
Ch : b/z

SU1- Nagle widzisz biegnacego mnie  na ciebie.

Ch : 2.800

SU2- Podbiegam i przebijam cie kunai, Chowam się za drzewem.

Ch : b/z

SU1 - Gdy przebijasz moją iluzje kunai, ja obserwowałem cię i wiem gdzie jesteś, dostajesz z 2 kunai, przybijają ci ręce do drzewa, więc nie mozesz wykonać gestu do kawarmi więc, nie mozesz go użyć, rzucam ci shuriken w szyje...

Warrida....

Ch : b/z

SU2 - Wygrałeś......

Jak widać wygrałem bardzo prostym sposobem pamiętajcie o wykorzystywaniu otocznia na waszą korzyść oraz życze wszystkim graczom powowdzenia w swoich walkach. Pamiętajcie jeśli ktoś napisze koniec, starajcie sie znaleźć obrone i walczcie dalej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.masterchief.pun.pl www.grh.pun.pl www.zajava.pun.pl www.infidels.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl