NarutoRealRPG

Zapraszam, wszystkich fanów Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wszystkie wątki i tematy są dostępne i widoczne po zarejestrowaniu się !!!

#1 2009-11-10 20:41:02

Hatake Kakashi

Kage

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 119
Punktów :   

Poradnik dla początkujących

Witam wszystkich przyszłych Kage . Przedstawie tutaj podstawy gry oraz poradnik jak zacząć i utrzymać się w świecie shinobi. Od razu po rejestracji każdy członek otrzymuje rangę Student Akademii, aby awansować na wyższe rangi należy wykonać wszystkie wymagania opisane w dziale rangi. Zaczynając od początku, aby awansować na genina należy odbyć 3 treningi wspólnie z mentorem którego wyznacza nam Kage, po odbyciu 3 treningów, należy przystąpić do egzaminu na Genina, który polega na walki z innym Studentem oraz krótkim pisemnym teście. Każdy SU (Student Akademii) ma możliwość wyboru 3 jutsu z " Technik Podstawowych ". Każdy SU dostaje na początek 3.000y(nasza waluta), wybiera sobie również dowolną zwykłą broń ze sklepiku za darmo. Po awansie na Genina, przysługują nam kolejne przywileje, takie zwiększona ilość chakry czy szerszy wachlarz technik. W grze wprowadzony został również system lvl, czyli ci shinobi którzy zyskali odpowiednią ilość pkt. doświadczenia, automatycznie awansują na wyższy lvl (wpisują to w swoim profilu w Dodatkowych polach), przy każdym awansie user dopisuje sobie + 1 do wybranej statystki, wyjątkiem są awanse na wyższe rangi gdzie do rangi Legendarny Sage, user dopisuje sobie + 10 do statystyk, np. jestem chuuninem i awansuje na jounina więc dopisuje sobie 10 pkt, tak to wygląda. Na randze Chuunin można odbyć egzamin na żywioł, czyli można nauczyć się wszystkich jutsu wybranego żywiołu. Przy randze Jounina można otrzymać Specjalną Umiejętność, które są opisane w oddzielnym dziale. Istnieje również możliwość dołączenie do klanu przy randze genin, geninowi są przypisane jutsu klanowe rangi D, wraz z awansem na wyższe rangi na chuunina - C, jounin - B, Sage - A, LS/Kage - S. Kekei Genkai można otrzymać przy randze Jounina, tylko nieliczni geniusze mogą dostać je wcześniej.

Myślę że narazie to tyle, jeśli coś mi się przypomni bądź wy przypomnicie mnie , to dopisze a narazie życze udanej Zabawy i wielu godzin mile spędzonych przy grze.

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kadry.pun.pl www.manager2009.pun.pl www.lechooo.pun.pl www.lukasasuke.pun.pl www.elita-ulicy.pun.pl